| micutzagirl a întrebat:

Banuiesc ca toti cunoasteti site-urile Cinemagia si IMDb, unde poti bifa filmele ca "vazut", "nevazut", "vreau sa vad", poti da note filmelor, etc. Intrebarea mea este: Stiti cumva daca exista o asemenea pagina si pentru carti? Unde sa poti macrca "citit", "necitit", "vreau sa citesc" si sa dai note...

3 răspunsuri:
| lauraalbu a răspuns:

Goodreads.com dar este in engleza

| micutzagirl explică (pentru lauraalbu):

Banuiesc ca nu are si literatura romaneasca, nu?

| lauraalbu a răspuns (pentru micutzagirl):

Hmmm, nu cred, nu mai stiu sigur. poti da o cautare in site. Sau mai incearca TeaCup.ro (am incercat sa accesez pagina dar nu stiu de ce nu functioneaza, probabil e de la mine) acolo sigur exista.