| Durbaca_Alex_1998 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare sunt clasa a XI si trebuie sa imi aleg o facultate. As vrea sa va intreb despre Inginerie Medicala. Ce se face acolo! Si ce pot sa ma fac dupa ce o termin ( Desigur in alte state )
Sunt foarte bun la calculatoare adica contruiesc calculatoare stiu sa lucrez cu piesele exletronice si stiu sa diagnostichez orice pc stricat.
In plus eu urmez un Liceu cu profil stiientele naturii. Unde fac Biloogie si chimie la greu.

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Orice? Crede-ma nu chiar orice Poate asta te ajuta http://dbb.pub.ro/......4-2015.pdf