| eAnne a întrebat:

TPU! Am si eu o mare mare problema, ma puteti ajuta?
Nu stiu cum sa invat la matematica semestrul 1 am ramas corigenta >>. nu stiu cum sa invat parca e prea grea pentru mine nu stiu nu imi intra nimic in cap la restul materilor am trecut cu brio... dar e prima data cand ajung in halu asta la matematica, tata e mai asa cu matematica mai mult cu scoala de fapt si cand am auzit ca am ramas corigenta la matematica, am observat ca era foarte suparat si furios, sunt clasa a 5 si nu stiu cum sa invat matematica parca e ma, manaca cifrele ma pierd puteti sa ma ajutati as vrea sa trec si la mate nu vreau ca in toamna sa stau pe la scoala cand toata lumea e acasa mai ales nu vreau sa repet anul (( mi-e frica nu stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma cum sa fac sa invat matematica parca pur si simplu e foarte grea pentru mine crying!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sarcastique a răspuns:

Ştii id-ul meu, poţi să vorbeşti cu mine dacă vrei şi îţi explic ce nu înţelegi.