| Ward_Edd_1997 a întrebat:

Am terminat 10 clase iar pe la jumatatea clasei a 11-a am renutat la scoala.Intrebarea mea este:Stiti cumva in ce perioada ajung diplomele de 10 clase in scoli? Eu m-am dus la secretara cu intentia sa cer diploma de 10 clase dar aceasta mi-a spus sa vin cand vor ajunge diplomele de 10 clase la scoala.

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Incearca peste o luna, doua. Sau eventual la sfarsitul anului scolar.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Trebuia sa o ai la sfarsitul anului respectiv! E foarte dubios ceea ce se intampla!

| kevincube a răspuns:

Când ai terminat a 10-a dirigintele/a ţi-a cerut 2 poze pe care să le pună pe diploma de 10 clase. Acea diplomă a fost creată atunci imediat după ce ai dat pozele.
Vezi dacă ai renunţat la şcoală, secretara s-a jucat cu tine ştiind că ai doar 10 clase. Dacă te ţineai de şcoală ştiai că ai drepturi şi ţi le cereai.