| kikomojojojo a întrebat:

Am terminat liceul profil tehnologic dar n-am dat bacul, as vrea sa știu, dacă aș vrea să îl dau in sesiunea care vine dau doar la probele care sunt la bac adică la cele 3 materii care trebuia să dau sau? Vreau sa știu dacă trebuie sa dau și la probele lingvistice, la tic(ce se dădea, nu prea am înțeles)anul ăsta 2020 datorita covidului au fost nule(sau egale am lapsuslaughing ) Mă poate ajuta cineva? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu te-ai exprimat deloc cum trebuie dar am inteles ce vrei sa spui.
Normal ca trebuie sa dai la toate probele daca tu nu ai fost la niciuna din ele. Iar pentru probele orale sau cea de competente digitale, trebuie sa te duci la liceul unde ai terminat si sa intrebi daca se echivaleaza sau trebuie date si alea.