| Zidovsky a întrebat:

am vazut la un prieten cartea "Douazeci si ceva" de Iain Hollingshead. Am citit cateva pagini si mi s-a parut interesanta. Intrebarea mea este, stie cineva un site unde gasesc aceasta carte sa o citesc online? Funda pentru ce-l care imi da site-ul cu aceasta carte. Multumesc

2 răspunsuri:
| Gabriela_Dumitru_1974 a răspuns:

Am cautat dar nu o poti citi online dar iti zic doar atat: nu poti sa ti-o cumperi? Sau nu, sti ce poti face? Cum zice mie mama nu te da batut pana nu gasesti. Succes la cautat.

| SeXyGiRl21 a răspuns:

Buna.Da nu gasesti on-line, trebuie sa ti-o cumperi. Uite aici un link :http://www.humanitas.ro/humanitas-fiction/douazeci-si-ceva Bafta! Funda?