| alalaltbx a întrebat:

Anul acesta as vrea sa intru la liceul Dinu Lipatti la arta actorului. Stiti cumva ce probe se dau. Asi prefera pareri de la cei care sunt din liceu.
Funda :3
Multumesc Anticipat :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| AbcAbvc a răspuns:

Salut, pentru a intra la acest liceu trebuie sa interpretezi un rol, insa nu-i asa de usor. Trecand pe langa faptul ca trebuie sa ai un talent nativ, sa-ti placa si sa muncesti si iar sa muncesti... gandeste-te ca exista concurenta destul de mare. Eu nu sunt la acest liceu, dar stiu.cum ii deoarece sunt la un liceu cu aceeasi profesie ca si Lipatti si stiu cum ii la sectia actorie. Bafta mare happy