| kalex a întrebat:

As avea o intrebare pentru materia Sport! (Sunt A VII-a) Deci, avem un profesor de sport care ne pune sa jucam fotbal si daca nu jucam (refuzam) atunci striga pe noi si zice ca ne da 4. Este normal? [Cel mai bun raspuns funda!]

Răspuns Câştigător
| SuntEuSiAtat a răspuns:

Pai, eu zic ca asta nu e normal. Eu sunt in clasa a XII, deci am experienta. Si eu am avut un profesor de sport, care facea la fel, pana cand i-am zis dirigintei/dirigintelui, si a vorbit cu profesorul de sport si de atunci nu a mai striga la mine. Probabil i s-a pus pata pe tine. Vorbeste cu parintii sau dirigintele/diriginta tau/ta. Sper ca te-am ajutat!

| kalex explică (pentru SuntEuSiAtat):

Mersi mult de raspuns (mai ales ca a fost rapid!)

2 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Nu stiu cat de normal este, eu consider ca orice activitate fizica, orice se considera sport si te pune sa-l faci este perfect normal, eu joc sah altii se joaca tenis de masa, ma joc baschet, altii se joaca fotbal, sunt sporturi deci nu iti cere prea mult, nu te-a pus sa-i faci vreun portret.
Sa ai o zi placuta!