| Brăduuuuuț a întrebat:

Bună TPU. Aș dori să știu dacă este cineva dispus să mă ajute cu două teste, mai exact să le corecteze, pentru tradiție și inovație în morfologia limbii române actuale. Testele nu sunt lungi sau extrem de complicate însă am nevoie de o altă perspectivă. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Briannaa12 a răspuns:

Bună! Am putea încerca, nu garantez ca ma voi pricepe excepțional, ca n am văzut despre ce teste e vorba. Imi arati și dacă știu ce trebuie sa fac, te ajut. Dacă nu, recunosc sincer ca nu ma pricep. Asa, la modul general, din ce ai expus aici, ar trebui sa ma descurc, dar tb sa vad concret.

| Brăduuuuuț explică (pentru Briannaa12):

Nu este absolut nici o problemă, ați putea să îmi trimiteți e-mail-ul printr-un mesaj privat și vi le trimit acolo. Vă mulțumesc!