| anonim_4396 a întrebat:

TPU! As dori un rezumat la " Vara buimaca " de Fanus Neagu.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.referate.ro, aici nu se fac teme.
Pa, pa.

| diiiiiiiana a răspuns:

Scuzămă că te întreb, dar nu ştii sa foloseşti Google? raised eyebrows
aşa cum căutăm noi pentru tine, aşa poţi sa cauţi şi tu!batting eyelashes
Funda?! rolling on the floor

| diiiiiiiana a răspuns:

Pai dragă, noi unde sa ţi le găsim altundeva?batting eyelashes sau tu crezi că cineva stă să iţi rezume ţie Fănuş Neagu raised eyebrows! Trezeste-te ca aici nu se fac teme!batting eyelashes

| diiiiiiiana a răspuns:

Oamenii sunt aroganti pentru genul asta de intrebaribatting eyelashes Uita-te la o intrebare de genul asta si vezi cine nu-ti raspunde : "Aici nu se fac teme"
Te-a ajutat cineva pana acum?! raised eyebrows
Este un site de intrebari pentru intrebari ca lumea oh go on si cum ti-am mai spus, daca nu gasesti tu pe G., noi unde sa-ti gasim?! Faceti-va temele singuri ca nu pentru asta e TPU.winking

| diiiiiiiana a răspuns:

E dreptul meu sa comentez in primul randbatting eyelashes Si nu tac in fata ta, asta sa fie clar! Noapte buna!batting eyelashes

| Yourtruelove a răspuns (pentru diiiiiiiana):

S-au impartit pijamalele deja laughing? Noapte buna, copilas.

| diiiiiiiana a răspuns (pentru Yourtruelove):

De fapt era vorba de tine :*! La mine nu a sosit ora Colgatewinking

| diiiiiiiana a răspuns:

Serios? raised eyebrows Cine vorbeste laughing) oh go on