| Mihai1765 a întrebat:

Buna TPU, as vrea pareri de la studenti ai UMF Cluj, eu as vrea sa dau acolo dar voiam sa va intreb cum a fost pentru voi primul an, ati avut timp si pentru alte hobbyuri din cand in cand pe langa invatat? Stiu ca este foarte mult de invatat dar trebuie sa ai si putin timp liber pentru tine, voi care ati trecut orin asta cum v-ati organizat timpul?

1 răspuns:
| Endita4689 a răspuns:

Eu am terminat Facultatea de Istorie la Iași.
Am avut colege (în căminul studențesc) care erau studente la medicină. Învățau mult, dar se mai și distrau.