| Jeanny a întrebat:

As vrea sa dau la litere la Iasi si sa iau 2 limbi straine, una ca avansat pentru ca am deja cunostinte si una ca incepator. Intrebarea mea e ce nivel de limba voi avea la terminarea facultatii ( A1/A2/B1/B2/C1/C2), presupunand ca voi invata constant si temeinic? Dar dupa master? Dau funda

1 răspuns:
| AdrianTzar a răspuns:

Probabil că vei avea cel mai bun calificativ dacă vei invăța constant și temeinic. Mult succes în viitorul poliglot happy