| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa stiu care a fost ultima medie cu care s-a intrat la Automatica, Facultatea de economie si administrarea afacerii, Economie informatica in anul 2011 in Craiova ...multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te-a mintit pe tine in halul asta :-s, daca postai la Dragoste & Sex macar te alegeai cu ceva raspunsuri daca e asa greu sa postezi la o categorie pe care o acceseaza persoanele cu respectivele cunostinte.

| FashionVictim93 explică (pentru anonim_4396):

Hmda. pai nu prea intra nimeni la categoria unde trebuia pusa intrebarea. si nu m'a mintit nimeni pentru ca in fiecare zi sunt pe aici ..Deci mi'ar fi fost mult mai de folos un raspuns care sa ma ajute referitor la intrebarea pusa de mine ..si nu comentarii rautacioase.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FashionVictim93):

Nu sunt comentarii rautacioase. Intrebarea va fi Raportata ca nu este la categoria corecta si va fi mutata pana la urma deci tot acelasi drac este si ai vazut ca nu ti-a raspuns nimeni. Pentru ca persoanele aici intra ca sa dea un sfat legat de frumusete sau un copy paste dupa caz.