| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se poate intra la liceul militar daca nu mai sunt virgina? Eu nu am vrut sa se intample cum s-a intamplat,dar acum nu mai pot da timpul inapoi. Cu parintii mei nu am vorbit,tatal meu nu ar intelege,iar mama mea crede ca sunt fericita,nu s-ar gandi niciodata ca nu mai sunt virgina sau ca am avut tentative de suicid, dar asta este alta poveste. Rog seriozitate, eu plang doar cand ma gandesc, ma simt de parca mi-am distrus viata.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"As vrea sa stiu daca se poate intra la liceul militar daca nu mai sunt virgina?"

laughing

Tu faci mișto de noi, nu-i așa?

| heathenwhore a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu! Am citit ca pentru a intra la un liceu militar trebuie sa faci o vizita la ginecolog, si daca nu esti virgina poti fi considerata o "depravata"

| floresdemayo a răspuns (pentru heathenwhore):

Nu are legătură. Cred că te accepta și dacă ai fi fost gravidă!

Citez: "Pentru candidate să declare în scris că îşi asumă toate riscurile, în situaţia în care pe parcursul susţinerii probelor de selecţie se află în stare de graviditate/maternitate"
http://www.cantemircml.ro/docs/ghid_candidat_2014.pdf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te cauta nimeni in *** draga mea, faci niste analize medicale generale si un control superficial facut de ei. Mergi la liceul ala linistita, fa ce iti place...
Ps:sper ca ai folosit protectie

| VreauSaFiuMilitar a răspuns:

Buna... stai linistita. Este adevarat, faci si o vizita la ginecolog, dar doar pentru a vedea daca te dezvolti normal, daca ai anumite boli care se pot transmite. Nu se uita nimeni sa vada daca esti virgina. O sa ai alte analize din care o sa reiasa daca ai boli cu transmitere sexuala. Deci nu are nicio legatura. Ai grija la celelalte analize si cat despre suicid, nici sa nu te gandesti sa vorbesti despre asta la proba psihologica. Daca ai alte intrebari despre admitere, liceul in sine, probe sportive, examen, poti sa scrii aici. Am dat probele la liceul militar, deci stiu sigur.

| NelsonM a răspuns:

Normal ca poti dar sex acolo in camin nu vei putea face?