| Georgica98 a întrebat:

As vrea sa stiu va rog, in legatura cu Facultatea de Drept de la Bucuresti, in ce consta admiterea, cat locuri la buget sunt, cat este taxa, si de unde ma pot pregati pentru admitere. Dau funda celui mai detaliat raspuns. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Ah, si taxa este 3400 de lei pe an, dar cred ca se fac in fiecare an reclasificari in functie de medie, astfel incat in anul 2 poti trece la buget. De unde poti invata nu am idee, dar in general cei pe care ii stiu ca au dat la drept au facut meditatii la economie. Intreaba-ti profesorul de romana, stie mai bine

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Examen de admitere la economie si limba romana.
Buget: 300 de locuri
Taxa: in jur de 280

| Georgica98 explică (pentru whatevernvm):

Iti multumesc mult! :*

| whatevernvm a răspuns (pentru whatevernvm):

Ah, si taxa este 3400 de lei pe an, dar cred ca se fac in fiecare an reclasificari in functie de medie, astfel incat in anul 2 poti trece la buget. De unde poti invata nu am idee, dar in general cei pe care ii stiu ca au dat la drept au facut meditatii la economie. Intreaba-ti profesorul de romana, stie mai bine