| EternalIce69 a întrebat:

astazi l.a ora de tehnologie am uitat sa aduc UN DESEN si doamna cred ca mi.a dat doi crying( Ce sa fac? Sunt foarte speriat! sad

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca ai luat 2 asta e, se mai intampla, nu e cine stie ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleaca in alta tara care s-a modernizat. Eu am luat de multe ori nota 3 pentru chestii de genul si m-au motivat sa nu mai am nici-un fel de activitate la ora lor. Dar nu face asta deoarece esti la scoala generala. Invata si ia doua-trei note de 10 nu numai la tehnologie ci la toate materiile la care nu ai destule note de 10. Astfel media generala se va salta si o va acoperi pe aceasta.

| Zedge a răspuns:

Intreaba maine un profesor sau pe difiginta sa-ti spuna ce note ai la tehnologie, iar daca ti-a dat 2 asta e ghinion, va trebuie sa inveti sa scoti media. Dar ma indoiesc ca ti-a dat nota 2 ca ti-ai uitat un desen acasa, trebuie sa fie nebuna daca ar face asa ceva.

| EternalIce69 explică (pentru Zedge):

Ea chiar este nebuna, este in stare sa iti de.a 2 pentru ca nu ai materiale la tine.

| RzV28 a răspuns:

Nu te panica in caz ca ai luat un doi, majoritatea elevilor iau cel putin odata o nota de genul. In caz ca ti-a pus 2 doar pe motivul ca ai uitat desenul acasa il duci ora urmatoare sa ii demonstrezi ca doar l-ai uitat si nu era un motiv ca nu l-ai facut deloc si astfel iti poate pune si o nota buna langa. Si oricum vorbind de tehnologie nu e o materie la care sa iti faci probleme, aici se iau usor si note mari asa ca iti vei reface media.

| ȚigariExpirate a răspuns:

Salut!
Pai. inveti data viitoare lectia sau faci un alt desen cand e nevoie si iti recuperezi media. sau te dai la ea laughing ii spui ca e draguta. Bafta big grin