| anonim_4396 a întrebat:

Ați văzut subiectele propuse anul acesta pentru Evaluarea de a 8a? Sunt foarte grele! Credeți ca la examen ca fi la fel de greu? Ce se va întâmpla?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa vezi subiectele, ca-s secrete si se desfac doar in ziua examenului. Acum sunt simularile de examen. care nu-s deloc grele, odata ce se presupune ca inveti si esti pregatit de examen.
Pentru cei care invata, va fi un examen extrem de usor, pentru puturosi, va fi intotdeauna, unul foarte greu.

| Vikaa a răspuns:

De obicei examenele sunt usoare, simularile sunt foarte grele.
desi la examenul de anul trecut a fost oarecum greu.