| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.care imi spune si mie c7um sta treaba cu elevii CORIGENTI la 3 materii si cu cei cu SITUAITIA NEINCHEIATA la 3 materii.Eu am in clasa colegi care au ramans corigenti la mai mult de 3 materii dar eu am situatia neincheiata.trebuie sa merg acum la scoala sa discut cu profesorii sa-mi incheie mediile sau sa ma prezint la corigenta? Adica nu stiu care e diferenta dintre ele.Stiu ca...corigentii la mai mult de 3 materii sunt repetenti dar nu inteleg cum(cand se termina anul scolar sau in vara, in cazul ca nu reusesc sa treaca corigentele). Eu cu situatia neincheiata nu stiu ce sa fac happy. Si aceste probe de corigenta in ce constau?

Răspuns Câştigător
| WarCraftW a răspuns:

Deci daca e corijent la 3 materi e repetent si daca nu tia incheiat media nu te duci la corigentie si problee de corigenta = faci din nou tot ce ai facut anul si daca esti mai bun te trecelove struck sper ca am fost de folos Funda te rog