| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

cât de greu e la facultatea de Marketing daca am terminat filologie si nu stiu mate? Mă voi descurca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte știu eu, la marketing se face matematică doar un semestru, și nu e foarte grea. Dacă s-au descurcat alții te vei descurca și tu, pentru că nu cred că toți studenții de la marketing au terminat mate info.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Marketing-ul nu necesita matematici inalte, mai ales in practica.
Daca ai vointa - si eventual cu putin ajutor - vei putea face fata.

| RoCkKiD a răspuns:

O sa te descurci fara probleme, la stiinte economice matematica e de baza... si la Marketing probabil vei face doar putina statistica.