| muziclive a întrebat:

Ce credeți voi că o să pice la bacalaureat la istorie?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

O sa pice ca la politie:
cel cu pile:
- in 1907 au murit 7000 de tarani in rascoala de la 1907, cati tarani au murit in rascoala?
- 7000
- bravo, ai intrat
cel fara pile:
- in 1907 au murit 7000 de tarani in rascoala de la 1907, va rog, numele si adresa fiecaruia
big grin

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Primul război mondial laughing

| chuckmanson a răspuns:

Nu știu li nu îmi pasă, sunt a 10-a, sunt relaxat!laughinglaughing Exceptând acum, că am maine tezăcrying

| brokxy a răspuns:

Bag picioru in istorie. La simulare am luat 6 si am si invatat foarte mult. Nu o sa cada razboaiele ca alea sunt prea usoare 100% pica ceva despre Cuza sau voievozi.

| Iuli122122 a răspuns:

Fața big grinDD