| Justaghost a întrebat:

TPU!
Ce parere aveti despre Universitatea Lucian Blaga Sibiu? In special de facultatea de litere si arta.

14 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Excelentă! Și eu am absolvit acolo...

| Manolica_Vancea_1964 a răspuns (pentru floresdemayo):

De ce ai ales sa taci?

| floresdemayo a răspuns (pentru Manolica_Vancea_1964):

Dacă tac, măcar zâmbesc. happy

| Manolica_Vancea_1964 a răspuns (pentru floresdemayo):

Ma bucuram sa te vad zambind, dar in cazul de fata, neputand comunica doar prin raspunsuri...in rest BLOCAT, nu am motiv de bucurie.

| floresdemayo a răspuns (pentru Manolica_Vancea_1964):

Eu nu am blocat și nu am la ignor pe nimeni...
Deci, nici pe tine.

| Manolica_Vancea_1964 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nici mesaj nu pot sa iti scriu...de fb, nu mai zic.Dar nu mai comentez aici ca nu este bine.

| LostInPark a răspuns (pentru floresdemayo):

Mie de ce nu-mi raspunzi? sad
Mi s-au ofilit trandafirii luati in rate...mda 100 de lei firu', do the ff. math!
Imi pun latul la cont si ma sterg! Adio! straight face

| Manolica_Vancea_1964 a răspuns (pentru floresdemayo):

Am vazut mesajul, din pacate, nu am acceptul tau sa raspund prin mesaj.Si repet:aici nu imi place sa vorbesc.Nu este loc pentru asa ceva.

| floresdemayo a răspuns (pentru LostInPark):

Mi-ai lăsat trandafirii să se ofilească? Nu-i nimic, las' că îmi culegi alții. Nu știu de unde, dar vezi tu cum faci...
A! Și ai grijă, să nu te prindă proprietarul. straight face

| Justaghost explică:

Serios? Ma poti ajuta cu mai multe informații, te rog?! Nu prea gasesc pe net...

| floresdemayo a răspuns (pentru Justaghost):

Când îmi răspunzi, dă clik pe "Răspunde" (se află imediat sub postarea mea), fiindcă, în caz contrar, eu nu am de unde să știu că tu ai revenit cu vreo întrebare. La notificări, nu mă informează, dacă tu nu urmezi pașii corecți...

Mai exact, ce anume vrei să știi?

| Justaghost explică (pentru floresdemayo):

Stiu, dar nu imi apare pe telefon.
Iti multumesc ca iti sacrifici din timp pentru a-mi raspunde.
Vreau sa stiu despre cum se desfasoara cursurile si sesiunile si in ce constau ele la facultatea de arte, mai exact actorie. Apoi, eu nu sunt din Sibiu. M-am gandit sa stau la camin. Sunt conditii cat de cat umane? Mi-ar placea orasul si ar fi un plus daca pasiunea mea se indreapta spre teatru. Insa, din cate am auzit, nu prea ai ce face după ce termini. E adevarat? Daca termin as vrea, totusi, sa lucrez in domeniu.

| floresdemayo a răspuns (pentru Justaghost):

Oh, eu am fost la altă specializare...
Nu știu exact cum e la cămin, dar încă nu am auzit pe nimeni, să se plângă de condițiile de aici...
Ți-ar plăcea orașul? Sunt convinsă. Vino și acum, să vezi cât de frumos e...

| Justaghost explică (pentru floresdemayo):

Din pacate n-am rude im Sibiu happy am fost într-o excursie acum ceva timp cu clasa si mi-a placut orasul. Am un prieten care o sa fie din octombrie tot acolo, dar e tot un prieten intalnit pe net.