| ioana_9368 a întrebat:

Cine am ajta si pe mine cu rezumatul pe capitole al romanului "Ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi" de Camil Petrescu?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Netu' te poate ajuta! Pe care de altfel il si folosesti dar il si neglijezi in anumite situatii!
Il folosesti acum, derajandu-ne pe noi, dar il neglijezi cand vine vorba sa-ti rezolvi problemele!

| Desiree3512 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci nu raspunde. autistule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pe mine nu ma intereseaza parerile tale draga @ioana! Nu ai folosit netu, fiindca dupa cum vezi cineva a gasit ceva si ti-a dat mura-n gura!
Si nu-mi pune nimeni interdictie la ce sa raspund si la ce nu! Raspund la ce vreau, unde vreau, cand vreau!
S-a inteles?

| ioana_9368 explică:

Am pus aceasta intrebare pentru ca am folosit netul si nu am gasit ceea ce trebuia si stiu sa folosesc netul asa ca mai bine daca chiar nu ai un raspuns la o intrebare nu raspunde. pentru ca pe mine nu ma intereseaza parerile talewinking

| ioana_9368 explică:

Hai ca iti pierzi timpul degeaba wave