| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a întrebat:

Buna TPU cine este in clasa a IX pls sa mi zica si mie exercitiile 1 2 si 3 de la pagina 5 de la limba romana (carte din asta http://www.librarie.net/coperta/limba-si-literatura-4483 5.jpg )! Daca mi le transcrieti corect prmiti fundita ca cartea mea nu are toae paginile...cin

1 răspuns:
| Adrian_Teodor_1980 a răspuns:

N3twhdfhuthgfjg
flkghdugjkfdhguejkdshfdsfhjgkdfuydsgjpdfioyg7dhgifdhgf8ujgfd
kyhuifogjfk
hiof
jhikfdu
gfj
kldfh
gidfo
jgidf
hgio
fdjg
if
hgof
jgif
ygio
fd
df
ygiofjg89dfugjidougioj
iodfgjoi
hg8dfuojgidfo
yguifdo
jgirodyguifopigpodsjgipyuogyudiuyfdrytjyjtuy8oyut7yuuy7iogu8f
girt89of0
uroiyguoif
gufyg8
yt80toeyou
isd7e
yoiudy
uyu
y
yy

uyuisdyg
uisuydygiutdiugudiy
udriy
uifryg
urhjkshgkjsdkushfdjkujfdk7fgdsrhgrtylgyrgjkdfgj6dsfgjfjghshjdfhggfdfgsdfgiuygydghufd