| anonimabr23 a întrebat:

Cine studiaza la Litere Brașov,imi puteti spune cum e? Adica stiu ca e cam greuta facultatea si ai mult de citit, dar as vrea sa stiu daca aveti si timp liber, adica pentru voi.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tu vrei sa faci facultate ca sa înveți ceva sau de dragul unei diplome?!
Orice facultate luata în serios necesita timp de studiu.

| anonimabr23 explică (pentru Catrice):

Vreau sa-mi iau si un job eventual din cauza asta am intrebat. puteai sa răspunzi frumos daca puteai sa-mi oferi detalii in legătură cu ce am întrebat. Puteai sa sari peste întrebare decat asa. Nu fac facultatea de dragul unei diplome happy

| Catrice a răspuns (pentru anonimabr23):

N-ai fi singura care are un job în timpul facultății. Depinde mult și de orarul pe care o sa îl ai și de cat de înțelegător o sa fie viitorul șef.