| IrinaIvashkov a întrebat:

Buna TPU sad

Cum sa scot pe cineva de pe facebook de la report?
FUNDaa

Răspuns Câştigător
| Annnonim a răspuns:

Buna! Am gasit eu raspunsul!
Intri pe facebok\dai la profilul tau\si sus in dreapta langa''acasa''este o sageata in jos\si dai la ''setari de confidentialitate''\dupa care dai in josul pagini scrie ''Persoane şi aplicaţii blocate''\si in dreptul lui scrie ''administrati procesul de blocare''dai click\unde scrie '''blocheaza utilizatori''iti cere sa scrii email'ul cui vrei sa dai block\dar vezi sub el!

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa va logati pe contul dvs., apoi clic pe "contul meu" sus in dreapta, selectezi "editare prieteni" apoi clic pe user-ul care se doreste a fi eliminat si dupa ce ai intrat pe profilul lui in partea stanga-jos exista optiunea "scoate din lista de prieteni" sau "blocheaza" clic acolo si persoana respectiva este stearsa.Succes!

| IrinaIvashkov explică (pentru ASIGURATORUL):

Eu am intrebat cum sa-l scot nu cum sa il dau la report

| ASIGURATORUL a răspuns (pentru IrinaIvashkov):

E acelasi lucru.

| IrinaIvashkov explică (pentru ASIGURATORUL):

Off.nu cred ca ai inteles, eu l`am dat la report si vreau sa-l scot de acolo nu sa-l bag iar