| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Cum va imaginati voi scoala si nu doar cea romaneasca in viitor? Adica peste vreo 30 de ani de exemplu.
Cum o vedeti voi, credeti ca se va mai face scoala, vor mai fi profesori?

6 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

30 de ani este o perioada destul de mica...

| Magnifico a răspuns:

Daca e sa ne luam dupa ce ne arata astia la tv in filme, documentare, etc se pare ca vom invata in fata calculatorului si ca vom avea profesori virtuali:->. Cred ca ar fi o idee mai buna insa si asa tot se va chiuli si chestii de genul.

| GEORGE a răspuns:

Peste 30 de ani in toate scolile elevii vor preda profesorilor laughing, NU, dar peste 30 de ani chiar ca o sa se bata elevii cu profesorii zic eu, dar nu in toate scolile si liceele. oricum viziunea mea "debandata si curvasareala" laughing)

| Doηηa a răspuns:

Habar nu am...
Oricum sunt curioasă.

| WorkinForThis a răspuns:

scuze ca iti raspund aici, dar sunt junior si nu pot sa-ti trimit mesaj sad asa ca te rog sa intri la "editare profil" si acolo jos unde scrie "vreau sa primesc mesaje de la..." sa pui "toti membrii TPU" ca sa-ti pot trimite mesaj big grin dupa ce setezi asa, trimite-mi un mesaj cu intrebarea, si sper sa-ti pot raspunde happy ok? happy