| AianaPetrescu29 a întrebat:

Dacă aș vrea sa ma transfer de la un liceu economic, profil economic, la alt liceu pe profilul filologie, la ce materii voi da diferența și ce fac pentru a reusi sa ma transfer? Cu cine ar trebui sa vorbesc? Multumesc!

1 răspuns:
| Mariarobertina300000000 a răspuns:

La filo cel puțin la franceza unde am fost eu se da la latina, română, si ceva la alegere, chiar nu mai știu. Ar trebui să vorbești la secretariat( unde vrei sa te muti) acolo vei primi cele mai potrivite îndrumări si ti se va si spune ce diferente dai si in ce constau ele!
Baftă multă!