| ccrank a întrebat:

Daca vrei sa iti faci abonament la o sala de fitness si nu ai buletin ce poti face? Poti sa iti faci si cu carnetul de elev de la scoala? funda!

4 răspunsuri:
| mady07 a răspuns:

Buna nu poti deoarece daca ii prinde ITM le da amenda si trebuie sa fi cu un adult ca asa mi-au spus si me! Funda?

| ccrank explică (pentru mady07):

Pai am 14 ani dar inca nu am facut
buletinul, ce nu poti cu carnetul sau certificatul de nastera"?

| baiatuucupizzza a răspuns:

Pai nu poti sa pui un copil de 10 ani sa ridice de greutati laughing nu cred ca ai nevoie sa pui masa musculara pe uh mai asteapta si uh sa cresti si mergi si uh la doctor si intreaba daca esti apt pentru asa ceva daca nu poti face fel si fel de boli de inima si plamani

| L3xus200x a răspuns:

Da, poti si cu carnetul de elev, primesti o reducere cu el