| Stefan_Sabin_1989 a întrebat:

Deci, va trebui sa merg la un profil mai devreme sau mai tarziu, si am nevoie de putin ajutor.
Mai intai, nu sunt prea bun la niciuna dintre materiile "importante" (romana si matematica)
Imi place istoria, geografia, engleza (sa zicem) si chestiile despre tari in general.
Nu imi place franceza si nici fizica.
Totusi, imi place sa cred ca pot sa prezint multa informatie intr-un format amuzant si usor de inteles, deci ma gandeam sa intru in invatamant sau ceva (adica sa fac un profil pedagogic).
Dar voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Andrei_Schipor_1987 a răspuns:

Pai poti sa dai la pedagogie daca doresti.La romana istorie ai teza la logica care ii destul de grea. Daca sti ca iti place sa predai atunci pedagogia este cea mai buna alegere

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Pentru a intra în învățămînt trebuie, OBLIGATORIU, să știi limba română, dar matale nu știi să scrii românește.
Ai dat funda unui alt analfabet.
Vorba aia, „s-au întîlnit tusea cu junghiul".
Vai de mama ei învățătura de carte în România!
Cît despre a porni pe drumul spre PEDAGOGIE, eu nu te -aș sfătui.Nu cred că ai vocație pentru așa ceva.
Mai ales că e una dintre cele mai grele profesiuni.

| Stefan_Sabin_1989 explică (pentru corolav):

Nu vreau sa supar pe nimeni, dar dvs. confundati î cu â happy

| sierra1 a răspuns:

În ce clasă ești acum?