| adrianamihaela030313 a întrebat:

Eu am terminat clasa a X a pe Stiinte Sociale. Dupa terminarea anului scolar, mi-am inghetat situatia scolara din motive personale, iar acum trebuie sa reintroduc dosarul la liceu, dar nu mai este nici o clasa de Stiinte Sociale in aceasta promotie asa ca voi fi nevoita sa intru pe Filologie din clasa a XI a. Mi s-a mentionat de niste posibile examene de diferente, imi poate spune cineva concret care sunt acele materii la care voi sustine diferentele?

Răspuns Câştigător
| Iassmin99 a răspuns:

Romana, istorie si o materie la alegere.

2 răspunsuri:
| xbugs a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti la liceu asta si dupa si cu profi cu care le sustii sa faci rost de materie

| adrianamihaela030313 explică (pentru xbugs):

La liceu nici nu te baga in seama, vor cereri, dar nu mentioneaza ce trebuie scris in ele si te invart dintr-un birou in altul ca sa ajungi la concluzia ca faci cererea acasa