| SimonaSymo a întrebat:

eu stiu hindi(indiana) dar vreau sa o invat corect, repede si daca se poate imi dati niste situri unde pot invata? nu vreau carti si alte lucruri. vreau situri unde pot sa invat... funda+vot

Răspuns Câştigător
| SimoDR a răspuns:

Daca crezi ca iti este de folos unite un link, cu lectii. Aici poti sa inveti si sa auzi pronuntia corecta, dar si scrierea. Eu am invatat mult si chiar imi place. Nu mai am nevoie de subtitrare la filmele in hindi.
http://www.internetpolyglot.com/lessons-ro-hi

1 răspuns: