| Danut2017vasile1989Andrei a întrebat:

Eu sunt a 9-a (am terminat anul asta a-8-a) si vreau sa stiu ce tip de matematica fac(M1, M2,M3). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Felictiy a răspuns:

Depinde de profil. Daca esti pe profilul Matematica-informatica bineinteles ca vei face m1. Daca esti pe profilul stiinte ale naturii sau economic vei face m2. Daca esti pe orice alt profil in afara de cele precizate mai sus vei face m3. M1 e cea mai grea matematica, m2 e medie, iar m3 cea mai usoara?

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Pe ce profil ești?

| Danut2017vasile1989Andrei explică (pentru deeeaqq):

Vocational,muzica

| Danut2017vasile1989Andrei explică (pentru deeeaqq):

Imi poti da mai multe detalii?

| Tinau_Robert_2002 a răspuns:

Depinde de școală si profil