| ioanarawr a întrebat:

Eu sunt la un profil de Turism si alimentatie, as vrea sa stiu ce faculati pot urma dupa liceu. Si la ce profil ar trebui sa ma transfer pentru. a merge la o facultate legata de legat de fotografie.Dau funda.

1 răspuns:
| meduzza a răspuns:

Poti sa faci ce facultate vrei doar ca o sa iti fie cam greu daca nu e pe acelasi profil cu liceul. Pt fotografie exista cursuri nu facultatehappy cel mult poti sa faci facultatea de artetongue