| waXonwaXoff a întrebat:

Eu sunt un mare bibliofil, imi place sa citesc! Si vreau sa imi cumpar o carte scrisa de un autor american, dar nu stiu daca se gaseste si la noi in tara! Am cautat dar nu am gasit vreun site romanesc cu aceasta carte! Iar prin Amazon nu imi convine sa comand ca e prea mare costul.Cartea se numeste 'Rolling Words', e foarte interesanta si as vrea sa o citesc, cine ma poate ajuta cu un link ceva de pe site din Romania sau daca stie cineva de unde pot sa o cumpar!

4 răspunsuri:
| TheoryOfHarmony a răspuns:

"Cartea care se fumeaza"?
Daca la asta te referi...nu a aparut la noi, inca. Mai astepata ceva timp. Se pare ca nu au fost curiosi sa o traduca.
In cel mai rau caz incearca pe Ebay, poate ai mai multe sanse ca pe Amazon cu un pret acceptabil.

| waXonwaXoff explică (pentru TheoryOfHarmony):

Eu o sa o traduc. daca e

| Hurst_Eliza_1983 a răspuns:

Daca te referi la Snoop Dog, ce mai autor...cum poti sa il numesti autor... offf

| waXonwaXoff explică (pentru Hurst_Eliza_1983):

Snoop dogg e un poet de ghettou! Gieee
intrebarea e in gluma, nu te-ai prins?