| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Exista studenti aici la Universitate, Litere( Limba si Literatura Romana-Limba si Literatura Straina)? Am depus dosarul aici si astept sa vad daca sunt sau nu admisa,insa am mai vorbit cu o studenta din cadrul acestei facultati si mi-a spus ca este foarte greu, sunt multe examene. E chiar atat de greu?

3 răspunsuri:
| Cherry94 a răspuns:

Salut, eu am terminat limbi moderne aplicate la Universitate, este foarte greu pentru cine merge prin cluburi toata ziua buna ziua, daca esti atent/a in timpul cursurilor nu ai cum sa nu reusesti. Sa nu lipsesti de la cursuri si sa lucrezi si acasa exercitii. Bafta multa happy

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru Cherry94):

Super! Si referitor la job...reusim sa gasim un loc de munca dupa facultate?

| Cherry94 a răspuns:

Lucrez de 2 ani deja in telecomunucatii. Ai sanse mari sa te angajezi oriunde daca depui interesul.