| anonim_4396 a întrebat:

exista un site in care sa iti faci abonament pentru carti?
Sa platesti o suma de bani lunar si primesti o carte pe saptamana/luna..fie online (download) fie prin posta...nici macar nu stiu daca exista asa ceva in Romania. laughingmultumesc aniticipat pentru raspunsuri.

4 răspunsuri:
| MrCrazy99 a răspuns:

Pai sunt site-uri si nu neaparat cu plata. Bibliocarti. com e-scoala. ro. Nu stiu daca sunt bune. Incearca. E tarziu si nu am timp sa ma uit prea bine.

| anonim_4396 explică (pentru MrCrazy99):

Multumesc pentru raspuns!

| Paradøx a răspuns:

De ce ai vrea asa ceva atata timp cat exista biblioteca de unde poti imprumuta gratis carti si libraria de unde poti cumpara cam toatele populare de pe piata.

| SarcasticLady a răspuns (pentru Paradøx):

Nu vreau sa imprumut carti, vreau sa am biblioteca persoanala, acasa.La librarie ( cel putin in orasul meu) cartile sunt destul de scumpe...pe internet daca le comanzi transportul este de minim 11 lei, mie personal mi se pare cam mult.Ar fii mult mai convenabil sa primesti saptamanal/lunar o carte, primita acasa fara sa platesti transport(sau pret foarte redus) cum sunt abonamentele.