| TaraXdd a întrebat:

kiss [FUNDA celelate vorkiss] Am nevoie de ajutorul vostru.Deci sa zicem ca mi se da un text epic si am o cerinta de genul:'Intr-o compunere de 15-20 randuri, prezinta particularitatie unei oprere literare epice, utilizand pentru exemplificare, secvente din text'. Si as vrea sa-mi dati idei, sa-mi explicati, ce-ar trebui sa contina aceasta compunere.Pleasepuppy dog eyes. Multumesc anticipatkiss!

1 răspuns:
| djalexandrual a răspuns:

Pai.eu cred.ca scrii tr. opereii epice/lirice si dai exemplu...eu asa fac si is in a 6-a si am numai 10 la romhappy