| Adriuka a întrebat:

imi puteti spune unde gasesc rezultatele la examenele nationale din anul acesta? big grin ma intereseaza mai mult cele din judetul Sibiu. primul raspuns FUNDA! :*.

Răspuns Câştigător
| tunary a răspuns:

Incearca pe edu. ro
daca nu este pe edu incaerca aici
http://www. isjsibiu. ro/
legat doar ca nu pot sa scriu tot ca nu pot face publicitate :D

2 răspunsuri:
| VLodDy a răspuns:

Ar trebui sa vezi rezultatele in curtea scolii. Eu acolo am vazut nota.

| Adriuka explică (pentru VLodDy):

Haha acolo le'am vazut deja! vineri. vroiam sa vad la niste prieteni, si la ceilalti copii din sibiu tongue