| denisaelena24 a întrebat:

Buna,TPU! In toamna voi incepe clasa a7a si sunt curioasa sa intreb daca este grea. Chimia,fizica, matematica cum sunt? Eu nu prea ma inteleg cu fizica si mi-e cam frica... Chimia este grea? Dar matematica? Va rog mult sa ma ajutati cu cateva sfaturi... Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| PuținConteazăNumele a răspuns:

Matematica, chimia si fizica sunt grele pentru cine nu invata, cum am fost eu laughing, nu mi-a placut niciodata fizica, dar daca inveti de la inceput si intelegi, totul va fi foarte usor, crede-ma,, si multa bafta! big grin

| Andrei_Schipor_1987 a răspuns:

Chimia nu este grea insa matematica sa-r putea sa iti dea cateva batai de cap.Totusi te sfatuiesc sa nu te stresezi si daca ai de gand sa inveti nu o sa ai probleme la nici o materie