| Dulke a întrebat:

Buna TPU incerc sa ajut pe cineva dar nu il pot ajuta pentru ca nu imi mai pot aduce aminte lectiile din clasa a5a deci intrebarea suna asa: diferenta dintre un text integral si un fragment, mai precis sunt 2 strofe din poezia apolodor si ne intreaba daca este fragment sau text integral si sa justificam de ce..., dau fundita cine ma poate ajuta!

3 răspunsuri:
| StarDust a răspuns:

Nu stiu cate strofe are poezia apolodor. textul integral este tot textul iar fragment doar o parte din el.

| Carastoian_Sabina_1990 a răspuns:

Textul din carte este integral pentru ca si eu sunt in clasa a5a