| rfeqa a întrebat:

La bac, la romană, dacă nu scrii cu exact cu cuvintele lor din barem te depuncteaza? De cele mai multe ori nu reușesc sa scriu cuvintele din barem.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cum naiba sa scrii exact cu cuvintele lor laughing? Normal ca nu, scrii cum/ce vrei tu, doar sa fie corect, sa aiba legatura cu cerinta.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu, dacă e cam aceeași idee nu contează cuvintele.

| Lion56 a răspuns:

Daca scrii exact cu cuvintele lor din barem, probabil iti anuleaza lucrarea pe motiv ca ai aflat baremul si ai copiat!