| Anonim123321 a întrebat:

La coringete se da test grila? va fi greu? ce voi face acolo?

Răspuns Câştigător
| rightontrack a răspuns:

Nu va fi test grila deci invata gramatica si gradu de dificultate tu il decizi in funti de cumm ai invatat subiectu

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Din fericire nu am ajuns sa dau corigente love struck... faci ce nu ai facut in timpul scolii, adica sa fi atent/a

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Nu am avut o astfel de "surpriza" dar cred ca daca ai vreun prof mai indulgent ptin grabit si ai invatat nu ai cum sa u treciwinking

| al3inada a răspuns:

Depinde la ce materie si in nici un caz nu o sa fie grila cred ca o sa iti dea o foaie cu niste intrebari si tu trebuie sa raspunzi.100% nu vor fi grila.

| Razvan_Visan_1993 a răspuns:

Nu, adica depinde ce clasa esti. Anu asta ( a12-a) a fost primul an in care am ramas corijent. si a fost asa : test scris ( subiect bac ) si probla orala. cu biletel. Daca esti mai mic... chiar nu stiu. nu am avut experiente laughing