| DonSebastian a întrebat:

m-am inscris la o scoala profesionala, in Timisoara. Am fost plecat in vacanta, asa ca nu stiu in ce clasa am intrat, am optat pentru tamplar zidar, zugrav si instalator. Cum aflu in ce clasa am intrat?

Răspuns Câştigător
| yonutu555 a răspuns:

Salut, eu as opta pentru mai multe variante
1 cauti pe net un nr de contact al scolii respective si suni daca o fi cineva sa raspuna.
2 Cauti pe net admiterea la liceu in anul care te.ai inscris si te cauti acolo dupa nume si vezi unde ai fost repartizat.
3 Dai o fuga pana la scoala poate are afisat pe geam vreun tabel ceva sau o fi cineva pe acolo.
Sper ca ti-am fost de folos, bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la școală și întreabă la secretariat.