| Oanny a întrebat:

Ma gandeam sa ma duc la facultatea de kinetoterapie din Galati(nu imi permit sa plec in alt oras).La facultate trebuie sa practici si un sport? Daca nu am practicat pana acum(doar exercitii facute in casa pentru slabit) are ceva? Si daca sunt plinuta are ceva? Am nevoie de mai multe detalii, iar site.ul facultatii nu ma ajuta.Ce anume se face la facultate?

Răspuns Câştigător
| ionutalex13 a răspuns:

Eu am terminat kineto in 2006. s au schimbat multe de atunci.da faci sport depinde ce iti alegi sunt optionale sporturile baschet handbal badminton.nu conteaza ca nu ai practicat sau ca esti plinuta.eu am facut 4 ani, acum se fac 3.nu iti face griji.toata lumea o sa se descurce indiferent daca a facut sau nu sport