| Queenz a întrebat:

Maine urmeaza sa dam capacitatea la romana, cei de clasa a 8 a sad
Ce credeti ca va pica? Sunteti pregatiti? ..Va este frica?

5 răspunsuri:
| AdrienWH a răspuns:

Salut. Si eu sunt clasa a8a, si urmeaza sa sustin si eu Evaluarea Nationala. La Romana cred ca va pica basmul, pastelul sau genul liric. Si da, am emotii destul de mari pentru maine. Dar oricum, trecem noi si prin asta si scapam...
Iti urez bafta, si sa intri la liceul pe care ti-l doresti happy

| AnaCST123456789 a răspuns (pentru AdrienWH):

Genul liric nu cred că o să mai pice dacă a fost în simulări...

| eusuntcipi a răspuns (pentru AnaCST123456789):

Nu e imposibil. Acum 2 ani cand am dat eu, a picat genul liric si la simulari ai la examen.

| Louys a răspuns:

Am emotii, bineinteles.
Cat despre ce pica, eu nu imi fac sperante, pentru ca ei nu au un algoritm dupa care aleg subiectele, ci va fi pur si simplu ceva la intamplare. Poate anul asta au zis "Stii ceva, le bagam liricul la simulare, si la examen personajul". Orice este posibil.
Bafta tuturor!

| AnaCST123456789 a răspuns:

Dramaticul,deși sper sa nu pice.Am o grămadă de emoții chiar dacă am învățatsad