| biscuiticulapte a întrebat:

TPU!
Marti trebuie sa imi soseasca o comanda de le Editura Delfin(am comandat 25 de carti); problema e ca nu am intrebat atunci cand am facut comanda daca se plateste si drumul(comanda imi vine acasa).Nu am mai comandat pana acum de la vreo editura si nu stiu daca trebuie sa le cer colegilor mai mult de 15 lei(pretul unei carti). Daca ati mai comandat inainte, iar coletul v-a venit acasa,imi spuneti si mie daca trebuie sa platesc drumul?
Multumesc, dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Ade69x1 a răspuns:

Depinde unde iai spus sa duca coletul si depinde daca era oferta fara transport. Daca nu era oferta trebuie sa platesti transportu.

Funda?

| mikamihaela a răspuns:

De obicei drumul pana acasa costa 11 lei (aproximativ)+pretul cartilor

| mikamihaela a răspuns:

De obicei daca coletul ajunge acasa costa aprox.11 lei+banii pentru. carti