| Spintecatorul27 a întrebat:

Nu stiti cum se acorda bursa de merit? Am auzit ca e de la 9, 90+. Sunt clasa a 8-a. Anul trecut am avut pe semestrul 2 - media 10 dar media generala am avut-o 9, 88. Imi acorda bursa? Fau funda! happy

3 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Depinde de scoli, la mine la scoala se dadea la peste 8, 5, acum, fiind la liceu cred ca a crescut un pic standard-ul pe la 9 (dar nu-s sigur)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, DA, ar trebui să primești...

Vezi detalii în Regulament :
http://www.isj.gl.edu.ro/......0ELEVI.pdf

Toate cele bune.

| AyZ a răspuns:

Daca ai pe semestrul 1 prste media 8.50 primesti bursa happy