| LenaCresida a întrebat:

Nu stiti cumva cand va fi olimpiada de limba si literatura romana faza judeteana in judetul Mures? Eu inca nu am reusit sa aflu si am nevoie de aceasta informatie urgent.
Multumesc anticipat. happy

4 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

Faza judeteana a fost de mult, si cred ca la toate judetele pe aceeasi data straight face

| LenaCresida explică (pentru facepalmlol):

Sunt sigura ca inca nu a fost happy Lucrez pentru faza judeteana, si va fi sambata viitoare sau sambata cealalta. Dar nu stiu exact cand...

| facepalmlol a răspuns (pentru LenaCresida):

Pai de exemplu in judetul meu a fost cam pe douazeci si ceva februarie.
Deci e cam ciudat.

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Aprilie sau Mai thinking
funda?