| Suntbaiat123456789 a întrebat:

Bună TPU, nu știți cumva un site unde pot să găsesc cât mai multe teste de evaluare națională pentru clasa a 8-a? Eu am căutat dar am găsit foarte puține, și aș avea nevoie de măcar 50-60 de teste. Dacă găsiți cumva și un memorator matematic pentru clasele 5-8 online dați-mi și de la el link-ul. Vă mulțumesc.

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Hai ma chiar asa un memorator e max 15 lei, nu va mai luați țigări o sapt ca luați memoratorhee hee

| Suntbaiat123456789 explică (pentru Catrice):

Eu nu fumez, așa că nu trebuie să economisesc bani pentru țigări.

| Mirel4412 a răspuns:

Cauta-le pe cele de anul trecut, nu se schimba nimic de anul trecut.

| sunt0anonima a răspuns:

Https://profesorjitaruionel.com/......le-update/

https://profesorjitaruionel.com/......ca-romana/

Memoratoare in format PDF nu prea gasesti sa te ajute. Incearca sa iti cumeri ceva. Spor la invatat!

| marrryya a răspuns:

Http://mateinfo.ro/......teinfo.ro/
Asta e doar de mate. Sunt peste 80 de variante in ea, toate dupa noul model. Memorator vrei pdf sau link sa il cumperi?