| anonim_4396 a întrebat:

Nu știu ce sa aleg Colegiul național Tudor Vladimirescu/ Ecaterina teodoroiu/ Spiru Haret(tg jiu), nu ma pot decide eu vreau la Spiru la fel și colegele mele dar parca as vrea sa vad și cum sunt la celelalte 2 dar as fi singura acolo la Spiru sunt colegele mele. As vrea sa îmi răspundețila câteva întrebări cei care ați fost/sunteți acolo.
1. Care e mai mișto?
2. Cum sunt profesorii?
3. Cate etaje sunt?
4. Sunt băieți drăguți? :')
5. La care ziceți sa merg?
6. Vreau sa aflu multe informații despre acestea de la voi care ați fost acolo și știți cum e.
Dau funda la cel mai bun răspuns pup :*

1 răspuns:
| Doja a răspuns:

Uita-te la cat de buni sunt profesorii. Daca te plimbi dupa prietene, baieti nu vei iesi cu educatie... in cel mai rau caz cu timp pierdut sau o sarcina.

E viata ta, nu a prietenelor dtale. Ai grija de ea.